Ana sayfa Manşet 4. Nesil Apple TV Türkiyede Satışa Sunuluyor

4. Nesil Apple TV Türkiyede Satışa Sunuluyor

1032
0
PAYLAŞ

Apple’ın yeni 4. Nesil Apple TV modeli bugün Türkiye’de satışa sunuldu. Peki, yeni Apple TV neler sunuyor? Ne özellikler geliyor? Apple TV Türkiye fiyatı ne kadar?

AppleiPhone 6s etkinliğinde yeni nesil Apple TV modelini duyurmuştu. 4. nesil Apple TV olarak isimlendirilen Apple TV, bugün itibariyle Apple Store‘da satışa sunuldu. Multimedya özelliklerinin yanında oyun özellikleri ile de ön plana çıkan 4. nesil Apple TV, Siri entegrasyonuna ve dokunmatikpanelli kumandaya sahip.

4. Nesil Apple TV Türkiye fiyatı

4. nesil Apple TV 32 GB modeli 629 TL, 64 GB modeli ise 829 TL’den Türkiye Apple Store‘unda satışa sunuldu. Kutu içerisinden HDMI kablo çıkmıyor, bunu ayrıca almak isterseniz HDMI kablo için 69 lira ödemeniz gerekiyor.

4. nesil Apple TV modeline özel olarak yer alan App Store‘dan çeşitli oyunlar indirebilir ve bu oyunları dokunmatik kumandası ile oynayabilirsiniz. WatchOS işletim sistemi ile gelen 4. nesil Apple TV; 64 bit mimarili Apple A8 işlemciye, MiMO teknolojili Wi-Fi 802.11 ac Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 bağlantısına sahip.

BİR CEVAP BIRAK