Fenerbahçe’nin yeni başkanı kim olacak?

Zor günler geçiren Fenerbahçe’de olası başkan değişikliğinde taraftarlara hangi ismi yeni başkan olarak görmek istediklerini soruldu.

Ali Koç ismi Fenerbahçe Başkanlığı için konuşuluyor

Onlarca iddia, sorgulanan, tutuklanan, serbest bırakılanlar ve tabii ki Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım…

Soruşturmanın ve Aziz Yıldırım’ın akıbeti henüz belli olmasa da medyaya yansıyan bazı iddialar ve haberlere göre, Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın yerine yeni başkan adayları düşünülmeye başlandı.

Camianın önde gelen isimlerinden Ali Koç, Nihat Özdemir, Hamdi Akın, Saadettin Saran, Şadan Kalkavan, Hakan Bilal Kutlualp Fenerbahçe’de başkan olabilecek adaylar arasında gösteriliyor.

Bir spor sitesi  tarafından düzenlenen ve halen devam eden ankete göre taraftarın gönlündeki yeni başkan kullanılan 9 bini aşkın oydan yüzde 39′unu alan Ali Koç oldu. Fakat Ali Koç’un başkan olması Koç Ailesinin prensipleri gereği zor görünüyor. Ankete katılanların yüzde 9′sı ise Aziz Yıldırım’ın başkan olarak devam etmesi yönünde oy kullandı.

Taraftarların oylarına göre en çok oy alan diğer isimler ise sırasıyla, iş adamı Hamdi Akın (yüzde 16), İş Adamı Saadettin Saran (yüzde 11), Hakan Bilal Kutlualp (yüzde 10), Nihat Özdemir (yüzde 9), Şadan Kalkavan (yüzde 6) şeklinde sıralandı.

 

Yorum Yapılmamış

Cevap Yaz