“Elde etmek istediğin kadını bayılt’ diye sprey satılıyor

Kadın bayıltan sprey, bakanlık onaylıymış!

 

Böyle reklam, böyle pazarlama görülmedi. Telefonla ve internet üzerinden, ‘Elde etmek istediğiniz kadını bayıltın’ anonsu ile baylıtcı ısprey satılıyor. Suça teşvik eden, inanılmaz satış yöntemi Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Twitter ve benzeri sosyal paylaşım siteleri olaya tepki gösterenlerin mesajlarıyla dolu.

79 liraya satılan “%100 Etkili Bayıltıcı Sprey” anonsunda şu tüyler ürperten ifadeler var:

“Her Erkeğin hayalini süsleyen elde etmek istediği bir bayan vardır ama çoğu zaman çabaları olumsuzlukla sonuçlanır. Bu noktada erkek farklı yollara başvurmaya çalışır bazen başı derdede girebilir yinede bayanı beraber olmaya ikna edemez.

Ama Artık Ama artık Crossfire Bayıltıcı Sprey var, bu bayıltıcı sprey ile istediğiniz bayanı çok rahat bi şekilde elde edebilirsiniz.

Sprey’dan çıkan gaz kişiye narkoz etkisi vererek kokuyu aldığı andan sadece 5 saniye sonra bayıltır. 1 saat aralıksız etkisi vardır. Bu muhteşem ürüne sahip olmak sadece 79.00 TL

KADINI VE HAYVANLARI BAYILTIN

Crossfire Bayıltıcı Sprey” için şu tanımlamalar yapılıyor: ” Ürünümüz Amerikadan İthal, tarafımızdan denenmiş ve bakanlık tarafından onaylanmıştır. Crossfire Bayıltıcı sprey 50-60 kullanımlıktır.Bayılan kişi üzerinde herhangi bir yan etki göstermez, sağlığına zarar vermez.  Hayvanlar üzerindede etkilidi r. Hayvanların bayıltılması gereken durumlardada spreyi kullanabilirsiniz.

Hemen şimdi sipariş verebilir siparişinizi ister kargo şubesinden isterseniz adresinize teslim olarak en geç 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Ürün ödemesini ise teslimat sırasında kargo personeline nakit olarak yapabilirsiniz.

Ürünümüze o kadar çok güveniyoruz ki etkisini göstermez ise..

20 gün para iade garantisi

SON DAKİKA: O SİTE KAPATILDI

10 Yorumlar

  1. merhaba ben sprey almak istiyorum. konya ereğli kargodan teslim alacağım kadir akça adına gönderirmisiniz acil. yada bana dönüş yaparmısınız. bekliyorum. tel: 0536 019 33 47

Cevap Yaz