RedHack ‘sütü bozuk’ üç firmayı hackledi

0
425

Dün başlanan ‘okul sütü’ projesi ilk gününde, farklı kentlerde, çok sayıda ilköğretim öğrencisinin    hastaneye kaldırılmasına neden olmuştu. Bu olay büyük tepki çekerken, yapılan açıklamalar da gündemin ilk sıralarında yer aldı.

Kızıl Hackerlar olarak bilinen Redhack ise süt dağıtımını üstlenen  Gülsan Gıda, Pınar Süt ve Yörükoğlu Süt firmalarının internet sitelerini hackledi..

Hacker grubu RedHack sitelere şu mesajı bıraktı: “Duyduk ki bozuk süt ihalesini alan sizmişsiniz, o bölgede dağıtan da sizmişsiniz.. Uğrayalım da bu “sütü bozuklar” kim bir görelim dedik..
Yok yanlış anlamayın, sadece siz suçlu değilsiniz, sizin gibilerin “badem bıyığına” ve hacı yağı kokusuna bakarak ihaleleri “peşkeş” çektirenlerdedir asıl suç..
“Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir”
Size de cemaatinize de bundan sonra rahat yok!
Çünkü artık RedHack var! “

‘Aslında sizi hacklemedik, ‘psikolojik’ olarak öyle görüyorsunuz diyen  RedHack ayrıca kendilerine yönelik soruşturmayı yürüten  savcıya da şu notu bıraktı: “Savci Hakan’a selam olsun ve bizden bir sut içsin ya da bos verin, asiri doz alir felan 😉 en iyisi bir bardak “soguk su” icsin’

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here