Kutsal Jerusalem Neresi?

Araştırmacı ve jeofizik uzmanı Olya Süer uzun yıllar yaptığı araştırmaları bir kitapta toparlamaya karar verdi. Ancak bu kitap öncesi bazı flaş gelişmeleri ve dünya’da ses getirecek “gerçekleri” de bizlerle paylaşmak istedi.

Bu yazı ve özellikle yarın akşam ki yazı bizlere hepimzin çok sık duyduğu ” Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” sözünün aslında bu konu ile ilgi ne kadar bir bütün olduğunu ortaya koyuyor.Jerusalem_siyasetaktuel_2-kapak

Olya Süer bugün kü yazısında şu ana kadar bildiğimiz Kutsak Topraklar Jerusalem‘in aslında o bilinen Jerusalem olmadığını tüm detayları ile anlatıyor. Dolayısı ile bu gerçekten yola çıkarsak Hz. İsa‘nın çarmıha gerildiği yerinde artık bu geçmişte bahsedilen Jerusalem olmadığını belgeliyor.

Tarih akışını neredeyse ters döndüren bu araştırmaların sonuçlarından,  “Kutsal Jerusalem”in İsrail’de bulunan Jerusalem’den çok farklı bir yer olduğu anlaşılıyor…

Kutsal Jerusalem Neresi?

Jerusalem‘in Gerçeklerine ışık tutan bu buluşlar, doğal olarak İncil’deki olayların yaşandığı Kutsal Jerusalem’in Neresi olduğunu sorusunu uyandırıyor. Galileo’nun ” Ama Dünya Yine de Dönüyor!” sözlerini unutmayalım, Kutsal Jerusalem’in gerçek yüzü elbet bir gün Dünya’ya açılacak..

Araştırmacı ve jeofizik uzmanı Olya Süer

 

 

OLYA SÜER

“Dünya Dönüyor” veya “Jerusalem’in Gerçeği”

 

 

2 Yorumlar

  1. Yahudilerin bilmediği bir gerçeği , Olya süer araştırdı , buldu ve açıklıyor . Ne kadar gerçek dışı ve komik geliyor insana .

  2. Yahudilerin bilmediği kim söyledi? Onlar herşeyi bal gibi biliyorlar. Tabi Yahudilerin üstlerinden bahsediyorsak. Olya hnm’ın yazdığı sizi gerçek dışı ve komik gelebilir elbette. İnsan hali. Siz nereden bileceksiniz.

Cevap Yaz